Firmy, vezměte referenční marketing do svých rukou

Firmy, vezměte referenční marketing do svých rukou
2. 5. 2018

Jak již z názvu vyplývá, referenční marketing se týká referencí. Ty totiž tvoří dobré jméno značky a zvyšují její důvěryhodnost, ať už se cílí na koncové zákazníky nebo na obchodní partnery v B2B segmentu. Pokud se do něj pustíte, můžete zvýšit šanci až o 63 %, že klient si vybere zrovna váš produkt nebo službu, a to je velmi slušné číslo, nemyslíte? 

Ideální podhoubí pro budování referenčního marketingu přestavuje platforma Bezones, sociální síť pro firmy a podnikatele. Chceme vám tímto přestavit sedm klíčových funkcí, díky kterým se vám budou reference a doporučení budovat přirozeně a s větší lehkostí.

Více zakázek
Díky profilu na Bezones můžete nabízet svoje zboží nebo služby ostatním členům, a získat tak více zakázek. Jednoduše, přehledně a pohodlně.

Otevřete se novým příležitostem
I vy můžete k nalézt nové zajímavé obchodní kontakty a sledovat ty subjekty, které vás zajímají.

Sdílejte!
Bezones je sociální síť pro firmy a podnikatele. Aktivně sdílejte a nasávejte informace, nabídky a poptávky.

Hýčkejte svůj brand
Pečovat o svou značku na Bezones se vyplatí – firemní profil je totiž nejen prezentací společnosti, ale i online referenční listinou.

Prodejte se
Zejména v B2B oblasti jsou reference základem, protože okruh partnerů není tak velký, a proto nabízíme veřejný přehled referencí členských firem.

Ukažte se 
Jednoduše a online můžete prezentovat celou firmu, od brandu, přes nabídku služeb až po hodnocení.  Využijte naplno všech možností, které se vám nabízejí.

Bezones je efektivní a přátelský ekosystém pro všechny firmy a podnikatele, kteří chtějí navazovat nové spolupráce, získat nové zakázky a budovat věrohodné reference. Stačí jen zaregistrovat svoji společnost a užívat si všechny výhody společného B2B prostoru.

Další články

Úspěšná Bezones akce - SOVA OPEN DAY

31. 10. 2018

Druhý ročník SOVA OPEN DAY je za námi. Program v režii internetové agentury SOVA NET, business komunity Bezones a vzdělávací agentury SOVA STUDIO přilákal zájemce o inspirativní nápady...

HVĚZDNÁ CHVÍLE PRO OUTSOURCING?

27. 9. 2018

Jak potvrzují poslední měsíce, nedostatek kvalifikovaných pracovníků aktuálně brzdí rozvoj mnoha firem v České republice a stává se palčivým problémem. Firmy obtížně hledají...

Buďte víc offline aneb 7 tipů pro digitální detox

17. 8. 2018

Ruku na srdce, v dnešní době jsme skoro všichni přirostlí k mobilním telefonům či počítačům. S tímto fenoménem bohužel souvisí i naše zdraví. A to nejen fyzické, kdy jsme neustále...